muhendislik_mimarlık_fakukte_duyurular

Şub
12

12.02.2018 Çift Anadal/Yandal Başvuru Sonuçları

ÖĞRENCİ NO AD-SOYAD BÖLÜMÜ ÇİFT ANADAL BÖLÜMÜ ORTALAMA UYGUNLUĞU 16031510004 BEYZA NUR AZMANOĞLU İÇ MİMARLIK MİMARLIK        3,73 UYGUN 16031510010 BEYZA KARATURP İÇ MİMARLIK MİMARLIK        3,49 UYGUN DEĞİL

DETAIL
Şub
04

04.02.2018 Fakülte Seçmeli Ders Programı

04.02.2018 2017/2018 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ BAHAR YARIYILI 4. YARIYIL FAKÜLTE SEÇMELİ DERS PROGRAMI GÜNÜ DERS KODU DERS ADI SAAT ÖĞRETİM ELEMANI PAZARTESİ MHN 232 Beden Dili 16:00 – 18:00 ÖĞR.GÖR.COŞKUN DURSUN SALI MHN 212 Girişimcilik 16:00 – 18:00 YRD.DOÇ.DR.FERUDUN KESKİN ÇARŞAMBA MHN 214 İş Sağlığı ve Güvenliği 15:00 – 17:00 ÖĞR.GÖR.NİLGÜN CELEP PERŞEMBE MHN 222 […]

DETAIL
Ara
26

26.12.2017 MMF Final Programları

16 Ocak 2018 Salı          – MHS FAKÜLTE SEÇMELİ DERSLER               – SAAT 10:00 Endüstri Mühendisliği Final Sınav Tarihleri Mimarlık Bölümü Final Sınav Tarihleri Makine Mühendisliği Final Sınav Tarihleri Bilgisayar Mühendisliği Final Sınav Tarihleri Gıda Mühendisliği Final Sınav Tarihleri Harita Mühendisliği Final Sınav Tarihleri Elekrik Elektronik Mühendisliği […]

DETAIL
Ara
19

19.12.2017 2017 Güz Final Sınavları (Ortak Dersler)

08 Ocak 2018 pazartesi  – Ortak Zorunlu derslerin sınavı vardır.   16 Ocak 2018 Salı          – MHS FAKÜLTE SEÇMELİ DERSLER               – SAAT 10:00   09 Ocak 2018 Salı          – MAT 111 MATEMATİK I                  […]

DETAIL
Ara
04

4.12.2017 Harita Mühendisliği Konferans Duyurusu

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRKİYE KADASTROSUNUN GELİŞİMİ Konuşmacı: Yük. Müh. Adem ABDİOĞLU Tarih: 05.12.2017 Salı Saat: 10:00 Yer: AVÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi D. 103

DETAIL
Kas
09

09.11.2017 Mühendislik Mimarlık Fakültesi Arasınav Tarihleri

Fakülte Seçmeli, dersler 11.11.2017 cumartesi saat 11:00 de yapılacaktır. Endüstri Mühendisliği Arasınav Tarihleri Mimarlık Bölümü Arasınav Tarihleri Makine Mühendisliği Arasınav Tarihleri Bilgisayar Mühendisliği Arasınav Tarihleri Gıda Mühendisliği Arasınav Tarihleri Harita Mühendisliği Arasınav Tarihleri Elekrik Elektronik Mühendisliği Arasınav Tarihleri İnşaat Mühendisliği Arasınav Tarihleri İç Mimarlık Bölümü Arasınav Tarihleri

DETAIL
Eki
19

19.10.2017 Bilgisayar Lab. Haftalık Ders Programı

Bilgisayar Laboratuvarı Haftalık Ders Programı 2016-2017/Güz Yarıyılı Haftalık Ders Programı LAB  PROGRAMI SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 08:00-08:50 MİM217 İCN357 09:00-09:50 MİM383 MİM389 İCM209 MİM217 İCN357 10:00-10:50 MİM383 MİM389 İCM209 MİM217 İCN357 11:00-11:50 MİM383 MİM389 İCM209 MİM217 İCN357 12:00-13:00 NESNEYE DAYALI PROGRAMLAMA 13:00-13:50 MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME NESNEYE DAYALI PROGRAMLAMA MİKROİŞLEMCİLER LAB İLERİ WEB PROGRAMLAMA […]

DETAIL
Eki
12

12.10.2017 5.Yarıyıl Fakülte Seçmeli Dersler Ders Programı

  12.10.2017 YY. FAKÜLTE SEÇMELİ DERSLER DERS PROGRAMI GÜN SAAT DERS ADI DERSLİK ÖĞRETİM ÜYESİ SALI 16:00-18:00 MHS 317 yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Altarnatif Yakıtlar   D. 201 PROF.DR.ORHAN DURGUN SALI 16:00-18:00 MHN 331 Mühendislik Etiği D. 105 PROF.DR.NİHAT AKYOL ÇARŞAMBA 16:00-18:00 MHN 319 Bilim Tarihi ve Sanat AMFİ I YRD.DOÇ.DR. FERUDUN KESKİN ÇARŞAMBA 16:00-18:00 […]

DETAIL
Eki
02

02.10.2017 Fakülte seçmeli dersler başladı

Üniversitemiz fakülte seçmeli dersleri başlamıştır.

DETAIL
Eyl
22

22.09.2017 MMF Ders Programları Güncellenmiştir!

2017-2018 Öğretim Dönemi MMF Ders Programları Güncellenmiştir! İlgili bölüm web sayfası “Ders Programı” menüsünden haftalık ders programınızı öğrenebilirsiniz.

DETAIL
Toplam 10 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »
Translate »