muhendislik_mimarlık_fakukte_duyurular

Ağu
16

16.08.2017 Yaz Okulu Makine Mühendisliği Final Sınav Programı

                                                                            MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016/2017  YAZ OKULU FİNAL SINAV PROGRAMI 1. SINIF Kodu Ders Adı S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ MAT 111 MATEMETİK I 26.8.2017 08:00-10:00 MAT 112 MATEMATİK II 26.8.2017 13:00-15:00 FIZ 111 FİZİK I 26.8.2017 17:00-19:00 FIZ 112 FİZİK II 25.8.2017 19:00-21:00 KIM 111 GENEL KİMYA 25.8.2017 17:00-19:00 MHN 112 STATİK […]

DETAIL
Ağu
16

10.08.2017 Bilgisayar Mühendisliği Final Programı

Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Yeri MAT 111 MATEMATİK I 26.08.2017 08,00-10,00 ANFİ 1.KAT FİZ 111 FİZİK I 26.08.2017 17,00-19,00 ANFİ 1.KAT KİM 111 GENEL KİMYA 25.08.2017 17,00-19,00 ANFİ 1.KAT MAT 112 MATEMATİK II 26.08.2017 13,00-15,00 ANFİ 1.KAT FİZ 112 FİZİK II 25.08.2017 19,00-21,00 ANFİ 1.KAT MAT 211 DİFERANSİYEL DENKLEMLER 26.08.2017 […]

DETAIL
Ağu
16

11.08.2017 Yazokulu Elektrik Elektronik Mühendisliği Final Sınav Programı

T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü 2017 YAZ OKULU FİNAL SINAVLARI PROGRAMI Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Yeri MAT 111 MATEMATİK I 26.08.2017 08,00-10,00 ANFİ 1.KAT FİZ 111 FİZİK I 26.08.2017 17,00-19,00 ANFİ 1.KAT KİM 111 GENEL KİMYA 25.08.2017 17,00-19,00 ANFİ 1.KAT MAT 112 MATEMATİK II […]

DETAIL
Ağu
16

16.08.2017 Yaz Okulu Mimarlık Final Sınav Programı

MİMARLIK BÖLÜMÜ Kodu Ders Adı S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ GÖZETMENLER MIM 496 Mimaride Morfoloji Üzerine Analiz Yöntemleri 26.8.2017 09:00-10:00 D 503 Yrd. Doç. Dr. Selda Al ŞENSOY MIM 322 Yapı Statiği 27.8.2017 9:00-11:00 D 503 Arş. Gör. Abdullah BOSTANCI                                                 Yrd. Doç. Esra ALEMDAĞ MIM 403 Betonarme Yapılar 26.8.2017 9:00-10:30 D 204 Öğr. Gör. […]

DETAIL
Ağu
10

10.08.2017 Yaz Okulu MMF Ortak Dersler Final Sınav Programı

Dersin Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Sınav Saati Sınav Yeri MAT 111 MATEMATİK I 26.08.2017 08,00-10,00 ANFİ 1.KAT FİZ 111 FİZİK I 26.08.2017 17,00-19,00 ANFİ 1.KAT KİM 111 GENEL KİMYA 25.08.2017 17,00-19,00 ANFİ 1.KAT MAT 112 MATEMATİK II 26.08.2017 13,00-15,00 ANFİ 1.KAT FİZ 112 FİZİK II 25.08.2017 19,00-21,00 ANFİ 1.KAT MAT 211 DİFERANSİYEL DENKLEMLER 26.08.2017 […]

DETAIL
Tem
27

27.07.2017 Yatay Geçiş Müracaatları Başladı

Üniversitemiz 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Dönemi   “Merkezi Yerleştirme Puanı (Ek Madde-1) İle (Önlisans-Lisans)” 01 – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında,   “Kurumlararası (Başarıya Dayalı)  (Önlisans-Lisans)” “Kurumiçi (Lisans – Önlisans)” Yatay Geçiş Müracaatları 11 Temmuz – 28 Ağustos 2017 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.   Kontenjan, burs, öğrenim ücretleri, başvuru koşul ve evrakları için tıklayınız.

DETAIL
Şub
13

13.02.2017- Çift Anadal Başvuru Sonuçları

2016/2017 Eğitim Öğretim bahar dönemi çift anadal başvuru sonuçları.   ÖĞRENCİ NO AD SOYAD BÖLÜMÜ ÇİFT ANADAL BÖLÜMÜ UYGUNLUĞU 16033610005 SÜREYYA ATASOY HARİTA MÜHENDİSLİĞİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ UYGUN 15031610036 GÜLŞAH AYAKSIZ İÇ MİMARLIK MİMARLIK UYGUN 14031610116 SENA GEDİK İÇ MİMARLIK MİMARLIK 6.YY. OLDUĞUNDAN UYGUN DEĞİL

DETAIL
Şub
08

08.02.2017-Tek Ders Sınav Yeri ve Saati

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Tek Ders Sınavları 10.02.2017 Cuma Saat 14:00 da Yomra yerleşkesi D-201 numaralı sınıfta yapılacaktır.

DETAIL
Tem
21

21.07.2016- Yaz Okulu Ders Ücreti Hk.

  2015-2016 Yaz Okulu ders ücretlerini yatırmayanlar 22.07.2016 tarihine kadar yatırabilirler.

DETAIL
May
18
Toplam 10 sayfa, 2. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »
Translate »